Търговски Мениджър Опаковки

Поликарт ООД

Фирма Поликарт ООД, гр. Костинрод е производител на опаковки от хартия, картон, мукава, велпапе, пластмаса, фолиа и други синтетични материали, съсредоточена върху хранителната, фармацевтичната и козметичната индустрия, като също така можем да предоставим опаковки на конкурентни цени за производителите на уреди и части, големите потребители на канцеларски консумативи и рекламни материали. Фирмата е с голям опит в обработката на различни материали, като се стремим да предложим решение на най-добрата цена на пазара в България и заобикалящите ни страни – Румъния, Гърция и Сърбия.

Описание и изисквания

Поликарт ООД е производител на опаковки, архивни и канцеларски материали. Базирана в Костинброд, фирмата произвежда всякакви видове хартиени и картонени кутии, опаковки и пликове, ламинирани с фолио и пълноцветен печат. Разполагаме както със стандартни кутии на склад, така и производство по зададен дизайн и размери. Отделно можем да предложим дизайн на опаковки и последващото им производство и доставка до краен клиент което изисква организация по уточняване на нуждите на клиента, намиране на най-доброто решение за конкретния проект, подготовка на дизайн, изработка на мостри, управление на производствения процес и качествен контрол, управление на опаковане и доставка, следене на плащания към/от конкретни фирми.

Начална заплата 2000 лв брутно възнаграждение + надбавки за опит и стаж.

Задължения и отговорности:

- Управление на клиентски сметки за поръчки
- Работа с клиенти, обработка на поръчки
- Работа с дизайнери и потребители на опаковки
- Проследяване на поръчки и управление на поръчките
- Качествен контрол, управление на доставки и плащания

Основни изисквания:

- Умения за работа с хора, в екип и по отделно
- Желание за развитие и напредък
- Опит в опаковъчната или печатарската индустрия
- Базови знания за калкулация на опаковки
- Познания за работните процеси по печат, щанцване, обработка
- Работа с офис пакет(Word, Excel, Acrobat), интернет
- Общи знания за Photoshop, Illustrator и CorelDraw са предимство
- Основни знания по дизайн и обработка на файлове за предпечат

Предлагаме:

- Първоначално обучение и подготовка
- Работа в град Костинброд, на 6 км от София
- Атрактивно възнаграждение обвързано с резултатите
- Работа в перспективен сектор с развитие и растеж

Владеене на английски е предимство.
Възможност за пълно обучение на хора без опит в сектора.

Поликарт ООД, Костинброд

Емилия Бончева
0887 435962

Град
  • Костинброд
Категория
  • Външна реклама
  • Дигитален печат
  • Довършителни и облагородяващи процеси
  • Мейлинг
  • Опаковки
  • Рекламно производство
  • Ситопечат
  • Флексопечат и дълбок печат
  • Широкоформатен печат
Длъжност
  • Акаунт
  • Бизнес администратор
  • Консултант
  • Маркетинг
  • Обслужване на клиенти
  • Търговец
Йерархия
  • Служител
  • Управленски състав
Вид заетост
  • Половин работен ден
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Дистанционна
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не