Опечатор на машини за обработка на хартия и картон

Поликарт ООД

Фирма Поликарт ООД, гр. Костинрод е производител на опаковки от хартия, картон, мукава, велпапе, пластмаса, фолиа и други синтетични материали, съсредоточена върху хранителната, фармацевтичната и козметичната индустрия, като също така можем да предоставим опаковки на конкурентни цени за производителите на уреди и части, големите потребители на канцеларски консумативи и рекламни материали. Фирмата е с голям опит в обработката на различни материали, като се стремим да предложим решение на най-добрата цена на пазара в България и заобикалящите ни страни – Румъния, Гърция и Сърбия.

Описание и изисквания

Поликарт ООД е производител на опаковки, архивни и канцеларски материали. Базирана в Костинброд, фирмата произвежда всякакви видове хартиени и картонени кутии, опаковки и пликове, ламинирани с фолио и пълноцветен печат. Работим с машини за печат, щанцоване, и довършителни работи за хартия, картон и мукава и търсим хора за работа с нас.

Задължения и отговорности:
- Настройка на машини за обработка на хартия и картон
- Работа с машини за рязане, щанцоване и сгъване
- Поддръжка и прегледи на машините във фирмата
- Качествен контрол на произведените изделия

Основни изисквания:
- Опит в опаковъчната или печатарската индустрия е предимство
- Базови знания по механика и електротехника
- Умения за работа с хора, в екип и по отделно
- Желание за развитие и напредък

Предлагаме:
- Първоначално обучение и подготовка за работа с машини
- Работа в град Костинброд, на 6 км от София
- Атрактивно възнаграждение обвързано с резултатите
- Работа в перспективен сектор с развитие и растеж

Възможност за пълно обучение на хора без опит в сектора.

Град
  • Костинброд
Категория
  • Опаковки
  • Рекламно производство
Длъжност
  • Книговезец
  • Механик
  • Началник производство
  • Оператор на лепачна машина
  • Оператор флексопечат
  • Организатор производство
  • Сервизен инженер
  • Технолог
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не