ШОФЬОР

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД e динамично развиваща се фирма с основна дейност в печатната реклама. Работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Описание и изисквания

Ние сме фирма ДЖИПИТИЕС ЕООД и от своето създаване досега, правим клиентите щастливи и доволни от услугите и продуктите, които създаваме. Може да изработим всичко в печатната и дигитална реклама – докъдето въображението стига. Екипът ни се развива и разширява динамично и затова търсим отговорен служител в нашия логистичен отдел на позиция Шофьор.

Изисквания към кандидата:

- Опит в областта на професионалното шофиране
- Опит с разнос на пратки и доставки
- Завършено минимум средно образование
- Отговорност към логистичния процес
- Дългосрочна перспектива за работа

Задължения и отговорности:

- Организираност
- Координация и комуникация с отдел продажби
- Доставяне на поръчки и пратки в срок

Предимства за кандидата:

- Стриктност
- Висока мотивация за работа
- Физически здрав (вдигане на тежки предмети)

Компанията предлага:

- Постоянен трудов договор
- Работа при много добри условия на труд в динамична и предизвикателна среда
- Стабилност и сигурност в социален аспект
- Служебен автомобил/бус
- Локация в центъра на София

Ако всичко дотук ти допада, не се колебай да кандидатстваш! Очакваме точно теб.

Всички кандидатури се разглеждат строго конфиденциално според ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Град
  • София
Категория
  • Друга
Длъжност
  • Шофьор
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не