ФИНАНСОВО АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК

GPTS Ltd

Джипитиес ЕООД e динамично развиваща се фирма с основна дейност в печатната реклама. Работим с индивидуален подход към всички клиенти и вярваме, че личностният принос към работният процес е ключов фактор за добре свършена работа.

Описание и изисквания

Във връзка с разширяване на дейността си, търсим да назначим на постоянен трудов договор финансово административен сътрудник.

Изисквания:

- висше образование – Икономическо или сходно;
- отлична компютърна грамотност - MS Office;
- отговорност към поставените задачи
- желание за работа;
- устойчивост на стрес;
- комуникативност

Задължения и отговорности:
- Управлява бюджети
- Следи за складовите наличности и управлява складовата програма
- Извършва административни финансови дейности

Компанията предлага:

- Постоянен трудов договор
- Работа при много добри условия на труд в динамична и предизвикателна среда;
- Стабилност и сигурност в социален аспект;
- Локация в центъра на София;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Град
  • София
Категория
  • Друга
Длъжност
  • Бизнес администратор
  • Друга
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не