Печатар, помощник печатар

"Екс-прес" ООД

Печатницата е специализирана в отпечатване на ролни етикети, тубен ламинат, опаковки за масла, рекламни материали и книги.

Описание и изисквания

ЕКС-ПРЕС ООД е фирма специализирала се в печата на етикети на ролка и др. ЕКС-ПРЕС ООД обявява свободни работни места за печатар и помощник печатар ролен офсет.

Задължения и отговорности:
- настройване и пускане на печатната машина
- следи и контролира качеството на печатната продукция
- изпълнение на производствените задачи съгласно график
- отговаря за правилната експлоатация на машината

Изисквания:
- завършено минимум средно образование
- предишен опит на подобна позиция се счита за предимство
- двусменен режим на работа
- дългосрочни намерения за работа
- отговорност към производствения процес
- сръчност и пъргавина
- умения за работа в екип

Ние предлагаме:
- отлично възнаграждение
- начално обучение
- работа в млад енергичен колектив

Град
  • Габрово
Категория
  • Друга
  • Офсетов печат
Длъжност
  • Печатар
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Да