НАЧАЛНИК СКЛАД

Джей Пойнт Плюс ООД

Печатна къща J Point+, част от J Point Group, е компания за дигитален и офсетов печат и изработка на богата гама от рекламни печатни материали.

Описание и изисквания

Поради разширяване на екипа търсим мотивиран и отговорен служител за позицията Началаник склад за базата ни в кв. Захарна фабрика, ул. Кукуш 1.

Ключови отговорности:

• Управлява и координира дейността на поверената му складова база;
• Организира и следи движението на складово-материланите ценности;
• Извършва товаро-разтоварни и преносни дейности;
• Изготвяне на съпътстващи документи;
• Извършва поръчки на материали и консумативи;
• Следи за хигиената и достъпността на складовите помещения.

Изисквания:

• Завършено образование;
• Умение за работа в екип;
• Коректност и отговорност;
• Опит на подобна позиция е задължително.

Ние предлагаме:

• Постоянен трудов договор;
• Възможност за работа във водеща компания;
• Работа в млад и динамичен екип.

Град
  • София
Категория
  • Дигитален печат
  • Офсетов печат
  • Рекламно производство
Длъжност
  • Организатор склад
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не