Специалист предпечатна подготовка - опаковки

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е голяма компания в областта на бързооборотните стоки, която търси Специалист предпечатна подготовка.

Задължения:
- изготвяне на цветни проби;
- присъствие на пробен печат;
- контролно участие в подготовката за печат на опаковките;
- подготовка и корекции на файловете за печат;
- организация и определяне на начини за палетизация.

Изисквания за длъжността:
- задължителен опит на позиция специалист предпечатна подготовка поне 2 години;
- добри умения за работа с графичен софтуер - Adobe Photoshop, Adobe Acrobat, Adobe InDesign, Adobe Illustrator;
- добри познания в подготовкта за печат на опаковки е предимство;
- добро ниво на английски език;
- шофоьорска книжка.

Предлагаме:
- трудов договор на пълен работен ден;
- добро възнаграждение, стартова заплата според нивото на квалификация(ще бъде определено от тестовете на dotbrain.eu).

Процедура по кандидатстване:
- използвайте бутона "Кандидатствай за обявата" след като сте се регистрирали и попълнили CV в сайта www.dotbrain.eu;
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю с представител на Dotbrain.eu като регистриран посредник за работа;
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • София
Категория
  • Опаковки
Длъжност
  • Специалист предпечат
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не