Ситопечатар на плоска автоматична ситопечатна машина

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Печатница - наш клиент, търси да назначи Ситопечатар.

Изисквания към длъжността:
- опит в работата с ролни машини;
- познаване на ситопечатната технология;
- необходимо е завършено средно образование.

Задължения
- подготовка на автоматична машина за плосък ситопечат рола към рола;
- следене за качеството на отпечатаната продукция;
- работа на две смени по 12 часа.

Фирмата предлага:
- допълнително обучение;
- добра стартова заплата.

Процедура по кандидатстване:
- използвайте бутона "Кандидатствай за обявата" след като сте се регистрирали и попълнили CV в сайта www.dotbrain.eu;
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю с представител на Dotbrain.eu като регистриран посредник за работа;
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • Варна
Категория
  • Ситопечат
Длъжност
  • Ситопечатар
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не