Оператор на дигитална печатна машина

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е много голяма компания в сферата на дигиталния печат. Във връзка с разширение на дейността си фирмата търси оператор на дигитална печатна машина.

Задължения:
- Работа на дигитална печатна машина;
- Обслужване на машината;
- Комуникация с клиенти на фирмата;
- Подготовка и проверка на файла за печат.

Изисквания:
- Задължителен е опит на подобна позиция;
- Много добри познания в Adobe Illustrator, Photoshop и Indesign;
- Много добро ниво на английски език;
- Техническо средно или висше образование;
- Отговорност към производствения процес.

Предлагаме:
- Задължително обучение за работа заради специфика на дигиталната печатна машинаи софтуерът към нея;
- Много добро заплащане;
- Работа редовна смяна, петдневна работна седмица.

Процедура по кандидатстване:
- използвайте бутона "Кандидатствай за обявата" след като сте се регистрирали и попълнили CV в сайта www.dotbrain.eu;
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю с представител на Dotbrain.eu като регистриран посредник за работа;
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • София
Категория
  • Дигитален печат
Длъжност
  • Оператор на дигитална машина
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не