Мениджър дигитална печатница

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е дигитална печатница, което търси да назначи мениджър.

Задължения:
- да ръководи служителите в различните звена на печатницата;
- да организира работните процеси в производството, доставките и контрола на качеството;
- да отговаря за бизнеса с настоящите клиенти и да привлича нови;
- да изготвя отчети и справки дейността на печатницата.

Изисквания:
- опит като ръководител;
- висше образование;
- добър английски език;
- съществени познания в технологиите за печат, предпечатните и довършителните процеси;

Предлагаме:
- стандартно работно време;
- много добро заплащане и социални придобивки;
- дългосрочен ангажимент.

Процедура по кандидатстване:
- Използвайте бутона "Кандидатствай за тази обява"
- Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на тест.
- Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

За въпроси и повече информация можете да се свържете с нас: 0878 100 148
Полиграфия инфо е регистриран посредник за работа в Агенция по заетостта под номер №1867 от 22 Април 2015г.

Кандидатствайки за тази позиция Вие позволявате на Полиграфия Инфо ООД да работи с личната Ви информация, спазвайки Закона за защита на личните данни.

Град
  • София
Категория
  • Дигитален печат
Длъжност
  • Управител
Йерархия
  • Управленски състав
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не