Графичен дизайн и предпечат

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е търговска компания, работеща за страната и Европа.
Във връзка с разширение на дейността си фирмата търси специалист графичен дизайн и предпечат на пълен работен ден

Описание на длъжността:
- Оформление, адаптации и предпечат на фирмени бюлетини, брошури, каталози, етикети, страници, карета и различни сувенири и фирмени продукти
- Подготовка за брандиране на рафтове и дисплеи; цялостна брандировка на сектори в обекти

Задължения на специалиста предпечат:
- Да познава предлаганите продукти и да поддържа информацията за портфолиото на компанията – снимки, описания, лога, основни рекламни концепции и визии
- Да обновява информацията в каталозите на компанията
- Да комуникира активно с подизпълнителите на проектите, да сравнява ценови оферти и да се вмества в заложения бюджет за производство
- Да подготвя предпечата на проектите по-горе в срок, според установения график

Изисквания:
- Отлично познаване на графичните програми Adobe Illustrator, Photoshop, Adobe Indesign
- Основни познания за технологиите в областта на печата - офсетов, широкоформатен дигитален печат

Предлагаме:
- Трудов договор на пълен работен ден
- Коректно заплащане на положен извънреден труд

Процедура по кандидатстване:
- използвайте бутона "Кандидатствай за обявата" след като сте се регистрирали и попълнили CV в сайта www.dotbrain.eu;
- подходящите кандидати ще бъдат поканени на интервю с представител на Dotbrain.eu като регистриран посредник за работа;
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Кандидатствайки за тази позиция Вие позволявате на Полиграфия Инфо ООД да работи с личната Ви информация, спазвайки Закона за защита на личните данни.

Град
  • София
Категория
  • Дизайн
  • Предпечат
Длъжност
  • Графичен дизайнер
  • Специалист предпечат
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не