Акаунт външна реклама

ДотБрейн

Подбор на персонал за фирми от печатния бранш и рекламното производство.

Описание и изисквания

Нашият клиент е голям рекламен производител. Услугите, които предлага са цялостна услуга за изработка на външна и вътрешна реклама. Компанията е със собствено производство и с традиции в бранша. Във връзка с разширение на дейността и повишаване на обемите на работа, фирмата търси Акаунт външна реклама.

Задължения:
- Изготвяне на оферти и консултиране на настоящи клиенти на фирмата;
- Водене на кореспонденция с клиенти по e-mail и телефон;
- Участие (консултиране) при проектирането и подготовката за производство на рекламните съоражения;
- Присъствие на огледи на място при клиенти.

Изисквания:
- Елементарни познания на графичните програми Adobe Illustrator, CorelDRAW;
- Познаване на материалите и технологиите използвни при производство на външна реклма;
- Работа с Excel и e-mail клиент;
- Комуникативност;
- Отговорност към производствения процес;
- Необходим е опит на подобна позиция.

Предлагаме:
- Много добра стартова заплата;
- Работа на редовна смяна;
- Допълнително обучение във връзка със спецификата на работата във фирмата.

Процедура по кандидатстване:
- попълване на CV,
- одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени в офиса на Dotbrain.eu за интервю и провеждане на тест за оценка на професионални знания,
- само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю с работодателя.

Град
  • София
Категория
  • Външна реклама
Длъжност
  • Акаунт
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не