Оператор Дигитални машини

Алианс Принт ЕООД

"Алианс Принт" - пълноцветно обслужване на най-добро ниво!

Описание и изисквания

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България. Инвестициите в съвременни технологии и машини ни позволяват да предлагаме висококачествени полиграфически изделия и затворен цикъл на производство, от печат до различни довършителни операции

Във връзка със закупуването на нова дигитална машина и разрастване на работата във фирмата търсим ОПЕРАТОР ДИГИТАЛНИ МАШИНИ

Основни задължения и отговорности:
- Подготовка, настройка и пускане на машината за дигитален печат и дигиталната машина за облагородяване;
- Контрол и следене за безпроблемния процес на печат, за качеството на отпечатване и довършителните операции;
- Основно поддържане и профилактика на машините;
- Съдействие на техническия екип при планиран и текущ ремонт на машините

От Вас очакваме:
- Средно-техническо образование - с предимство са специалности в областта на полиграфията;
- Професионален опит като оператор на дигитална машина за печат и/или довършителни операции – минимум 1 година;
- Владеене на английски език – работно ниво за разбиране и управление на софтуера;
- Познания и работа с графични програми – Photoshop, InDesign, Illustrator и други;
- Сръчност, прецизност и внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Въвеждане в работата и специфично обучение за работа с нова технология за довършителни операции в полиграфията;
- Сигурно и добро стартово възнаграждение;
- Безсрочен трудов договор съгласно Кодекса на труда, петдневна работна седмица

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, търсите реализация в полиграфията и искате да учите нови неща в света на дигиталния печат, ще очакваме Вашата актуална Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и съгласно Общия регламент за защита на данни (GDPR).

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.

Град
  • София
Категория
  • Finishing
  • Дигитален печат
Длъжност
  • Оператор на дигитална машина
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Не