Оператор на нож

АЛИАНС МЕДИАПРИНТ АД

“Алианс медиапринт” е една от най-големите и бързоразвиващи се печатници в България. Печатницата е водеща на българския пазар в производството на висококачествени полиграфически изделия. Към основните производствени групи се отнасят рекламни материали, листовки и приложения, брошури, дипляни, плакати, каталози, списания, книги и др. "Алианс медиапринт" не продава печатни материали на своите клиенти – тя продава средства за осъществяване на техните бизнес цели. Нашата мисия е непрекъснато да усъвършенстваме цялостния пакет от услуги, които предлагаме. Именно затова "Алианс медиапринт" постоянно инвестира средства в обновлението на своята производствена база и машини. Оптимизацията на оперативната дейност е най-важната предпоставка за постигане на перфектно съотношение между цена и качество.

Описание и изисквания

Отговорности:
- Форматиране на хартия: Рязане и обрязване на хартията за печат, и / или на отпечатаната хартия;
-Изрязване според формата на книжните тела и схемата на полетата;

Изисквания:
-Образователна степен – средно образование, специалност полиграфия е сериозно предимство;
- Задължителен опит на подобна или същата длъжност, минимум една година;
- Сръчност, бързина и точност;
- Добра комуникативност и желание за работа.

Ние предлагаме:
-работа на пълен работен ден
-дългосрочни трудови взаимоотношения
-работа в млад екип
-възможност за развитие
-периодични обучения

Ако нашето предложение ви интересува, изпратете вашата автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

САМО ОДОБРЕНИТЕ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ

Град
  • София
Категория
  • Офсетов печат
Длъжност
  • Ножар
Йерархия
  • Служител
Вид заетост
  • Нощна смяна
  • Половин работен ден
  • Почасова
  • Пълен работен ден
Вид работа
  • Постоянна
Подходяща за студенти
  • Да